En iyi sonucu alın

Phishing simülasyon ve Farkındalık artırma konusu iyi planlanması gereken, ürün deneyimi ve güncel trendlerin takibini gerektiren bir konudur.

Birçok kurum ürün yatırımı yapmakta, fakat insan kaynağı eksikliği, ürüne yeteri kadar hakim olamama, güncel trendleri takip edememe nedeniyle üründen yeterli verimi alamamaktadır.

PhishGuard, Phishing simülasyon ve Farkındalık eğitimleri çalışmalarını hizmet modelinde sunarak kurumların karşılaştığı bu zorlukları ortadan kaldırmakta ve maksimum verim alınmasını sağlamaktadır.

PhishGuard’ın  işinizi kolaylaştıran özelliklerinden bazıları:

Doğru Senaryolar

Uzmanlarımız güncel trendleri ve kurumunuzun ihtiyaçlarını dikkate alarak sizin için en doğru simülasyon senaryolarını önerir ve onayınızla birlikte simülasyon çalışmasını gerçekleştirir.

Doğru Eğitimler

Uzmanlarımız Phishing simülasyonlarının sonucunu değerlendirerek kullanıcılarınızın farkındalığının artmasını sağlayacak farklı tipteki eğitim içeriklerini önerir ve onayınızla birlikte kullanıcılarınıza gönderilmesini sağlar

Size Özel Simülasyon ve Eğitim İçerikleri

Kurumunuza özel , belirttiğiniz özelliklerde tasarlanmış Simülasyonlar ve bu Simülasyonlardaki senaryoları kapsayan Eğitim içerikleri .

Özelleştirilmiş Raporlar

Simülasyon ve Eğitim çalışmalarının sonuçları farklı formatlarda rapor olarak sunulur ve bir sonraki çalışma için sizlerle birlikte plan yapılır.

PhishGuard’ın hizmet modelinin işinizi nasıl kolaylaştırıp nasıl daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacağını öğrenmek için iletişime geçin.