Siber Saldırılar ve Farkındalık

%91’i Phishing ataklarıyla gerçekleştirilen siber saldırılar ı önlemenin en etkin yolu çalışanlara Phishing Test yapılması ve Farkındalık eğitimi verilmesidir. Fakat birçok kurum ilgili araçların alımı ve kullanımı için yeterli maddi ve insan kaynağı yatırımını yapamamaktadır.

PhishGuard, “Hizmet olarak Phishing test ve Farkındalık eğitimi” modeliyle kurumların ürün satınalmadan, öğrenmeden ve yönetmeden Phishing test yapmasına ve Farkındalık eğitimi vermesine olanak tanımaktadır. Bu şekilde kurumların hem ürün lisansı almasına  hem de ürün öğrenip, yönetmesine gerek kalmadığı için toplam sahip olma maliyeti de önemli ölçüde düşmüş olur. Ayrıca, tüm Phishing Test ve Farkındalık eğitimleri aktiviteleri şimdiye kadar 100.000+ bireyin eğitilmesine katkıda bulunmuş , güncel trendleri takip eden, konusunda uzman profesyoneller tarafından yürütüldüğü için çok daha etkili olur. Sonuç olarak kurumunuza yapılabilecek olası siber saldırılar daha kolay ve etkili şekilde önlenir.

Müşterilerimizin faydalanacağı hizmetler aşağıdaki gibidir:

Phishing (Oltalama) Test

Simülasyon Hizmeti

Bir saldırıyı anlamanın en iyi yolu Saldırgan gibi düşünebilmektir . Saldırgan gibi düşünebilen uzmanlarımız tarafından tasarlanan özel Phishing simülasyonlarla çalışanlarınıza karşı bir Phishing Saldırı Simülasyonu gerçekleştirin. Siber saldırılar gerçekleşmeden zayıf yönlerinizi tespit edin!
Daha Fazla Bilgi için tıklayın…

Eğitim Hizmeti

Eğitimde verimi artırmanın en önemli  yolu Uygulamalı ve Kullanıcıya Özel Eğitim Vermektir .  Phishing Testleri karşısında verdikleri reaksiyonlara göre çalışanlarınıza kişiye  özel Eğitim atanır . Eğitimler teoride kalmaz , çalışanlarınızı da eğitim sürecinin bir parçası haline getirmek için Quiz,Oyun gibi farklı eğitim yöntemleri kullanılır .
Daha Fazla Bilgi için tıklayın…

Raporlama Hizmeti

Sonucunu ölçümleyemediğiniz bir çalışmanın başarısından emin olamazsınız . Simulasyon ve Eğitim çalışmalarının sonuçları, çalışanlarınızın Farkındalık Düzeyindeki değişim   raporlanır , çalışmaların bir sonraki adımı sizinle birlikte planlanır .
Daha Fazla Bilgi için tıklayın…

Simulasyon , Eğitim , Raporlama hizmetleriyle etkin bir Farkındalık çalışması için gereken tüm bileşenleri bir arada hizmet olarak sunan PhishGuard Phishing ve diğer Siber Saldırılar a karşı mücadelede en önemli iş ortağınızdır . Dilediğiniz an kullanmaya başlayabileceğiniz PhishGuard hizmetleri düşük maliyeti ve esnek seçenekleriyle her büyüklükteki işletme için uygun bir çözüm sunmaktadır .

Ücretsiz farkındalık eğitimimizi ve Phishing Test Quiz imizi ilgili sayfamızdan inceleyebilirsiniz.