Türkçe Phishing Senaryoları

PhishGuard siz müşterilerimizin işini kolaylaştırmak için Simülasyon ve Eğitim içeriklerinin önemli bir kısmını Türkçe olarak sunar . Böylece zaman kaybetmeden Farkındalık sürecinizi hızlıca başlatıp tamamlayabilirsiniz.

PhishGuard , Türkiye’de karşılaşılan Phishing Saldırılarının dünyanın farklı ülkelerinde karşılaşılan phishing saldırılarından farklılık gösterebileceğini ve gösterdiğini de göz önünde bulundurarak Türkiye’de karşılaşılan Phishing saldırılarını simüle eden özel şablonlarla çalışmalarınızın daha gerçekçi olmasını sağlar ve iş yükünüzü  azaltır .

PhishGuard İçeriklerinin öne çıkan özelliklerinden bazıları :

Türkçe Test Şablonları ve Eğitimler

PhishGuard Simülasyon Şablonları ve Eğitimlerin %80’i Türkçe olarak sunulmaktadır .

Yerel Test Şablonları ve Eğitimler

Türkiye’de gerçekleştirilen Phishing Saldırılarını Simüle ederek kullanıcıların gerçek Phishing Saldırılarına verdiği tepkiyi ölçmenizi sağlayan Simülasyon Şablonları ve bu Simülasyonlardaki senaryoları kapsayan Eğitim içerikleri .

Size Özel Simülasyon ve Eğitim İçerikleri

Kurumunuza özel , belirttiğiniz özelliklerde tasarlanmış Simülasyonlar ve bu Simülasyonlardaki senaryoları kapsayan Eğitim içerikleri .

Özelleştirilmiş Rapor Şablonları

Kurum içi iletişim ve Yönetici raporlarınızda kullanabileceğiniz Türkçe ve Özelleştirilmiş , Kurumunuza Özel Rapor şablonları .

PhishGuard’ın Yerel İçerik seçeneklerini keşfetmek için bizimle iletişime geçin.